Звіт за результатами вимірювання Індексу публічності

Дата: 24.12.2013

індексШановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі Всеукраїнський звіт за результатами вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. Індекс публічності – це практичний інструмент, що дозволяє всесторонньо оцінити та порівняти між собою рівень прозорості, відкритості та підзвітності муніципальних інституцій у їхній взаємодії з мешканцями. В цілому вимірювання Індексу публічності націлене на те, щоб зрозуміти, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітету, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування в цей процес.

У 2013 році кампанія вимірюваня охопила 11 обласних центрів, а якісне й об’єктивне рейтингування стало можливим завдяки роботі Мережі партнерів, до якої входять Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів), Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу (Луцьк), “Агентство економічного розвитку” (м. Вознесенськ Миколавської області), Донецька та Одеська обласні організації ВГО “Комітет виборців України” та представництва Громадянської мережі ОПОРА у Рівному, Львові, Коломиї, Ужгороді, Луганську та Черкасах.

Звіт за результатами вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування можна також завантажити тут: Індекс публічності

Проект здійснюється за підтримки Європейського Союзу.