Хто з керівного складу львівських ТВК найдосвідченіший?

Дата: 20.08.2020

Аналіз керівного складу обласної, районних та міських  територіальних виборчих комісій Львівської області показав, що більшість голів, заступників та секретарів вперше працюватимуть у виборчих комісіях. Досвід роботи у ролі члена або у керівному складі територіальних та окружних виборчих комісій мають лише 47 осіб із 141.  А це – 33,3%. 

За допомогою сервісу tvk.opora ОПОРА проаналізувала досвід керівного складу 47 територіальних виборчих комісій, які утворені постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року.

Весь керівний склад Львівської обласної територіальної виборчої комісії, Золочівської та Самбірської районних ТВК, Львівської, Сокальської і Стрийської міських ТВК має досвід роботи у комісіях.

Вперше працюватимуть голова, заступник голови та секретар, тобто весь керівний склад, у Червоноградській районній ТВК, а також  у 18 міських ТВК.

Хоча б один представник з керівного  складу був членом чи членкинею комісії у 22 міській ТВК.

Львівська обласна ТВК

Восьмий раз працюватиме у комісії голова Львівської обласної ТВК Андрій Лозинський (ВО «Батьківщина»). Аналогічну посаду він обіймав під час виборів Президента України у 2010 році (117 округ від кандидатки Юлії Тимошенко), а також на виборах народних депутатів у 2014 році (115 округ, «Українська платформа «Собор»). Шість років тому Лозинський одноосібно залучив до роботи юристів, діловодів та бухгалтерів комісії. При тому, що за згодою членів комісії, попереднім головою вже були залучені відповідні спеціалісти. Тоді Лозинський вважав, що питання залучених працівників належить виключно до його повноважень, а тому він має право звільнити попередньо залучених осіб та призначити своїх. Крім того, голова не вбачав ніяких порушень у залученні до роботи своїх родичів.

Членом комісії Андрій Лозинський був на чергових виборах Президента України у 2019 році (118 округ від кандидата Олега Ляшка), на позачергових виборах народних депутатів у 2019 році (118 округ, «Єдина родина»), на позачергових виборах Президента України у 2014 році (120 округ від кандидата Петра Порошенка). На місцевих виборах у 2015 році Лозинського включила, а згодом виключила з комісії Радикальна партія Олега Ляшка.

Заступник голови Валерій Шажко працював на місцевих виборах 2015 року. Тоді чоловік був членом комісії від «Народного фронту». Нині Шажко представляє «Європейську Солідарність».

Вп’яте працюватиме у комісії секретар Марія Булка («Слуга народу»). Аналогічну посаду вона обіймала під час позачергових виборів народних депутатів у 2019 році (115 округ, Радикальна партія Олега Ляшка). Також жінка була членкинею комісій у 115 виборчому окрузі минулого року: чергові вибори Президента України від кандидата Олега Ляшка, другий тур чергових виборів Президента України від кандидата Володимира Зеленського. А на місцевих виборах у 2015 році від Радикальної партії Олега Ляшка.

Районні ТВК

Вдруге у комісії працює Дарія Блашкевич. Нині жінка є секретарем Дрогобицької районної ТВК (ВО «Батьківщина»). Від цієї ж політичної партії Блашкевич була членкинею комісії під час місцевих виборів у 2015 році.

Досвід на виборах у 2019 році має нинішній секретар Дрогобицької районної ТВК Андрій Сафіяник («Європейська Солідарність»). На чергових виборах Президента України Сафіяник був членом комісії від кандидата Олександра Мороза, під час другого туру виборів Президента України – від кандидата Петра Порошенка. Обидва рази чоловік працював у 121 виборчому окрузі. Також минулоріч на виборах народних депутатів він спершу був включений у склад комісії, а згодом його виключила «Інтернет партія України».

П’ятою буде кампанія для голови Золочівської районної ТВК Олега Москаля («Європейська Солідарність»). Керівна посада у чоловіка перше. Членом комісій Москаль був під час чергових виборів Президента України у 2019 році (від кандидатки Юлії Литвиненко), під час другого туру чергових виборів Президента України у 2019 році (від кандидата Петра Порошенка), на виборах народних депутатів у 2014 році (партія Наталії Королевської «Україна – вперед»), на виборах народних депутатів у 2012 році («Українська народна партія»). На всіх виборах чоловік працював у 123 виборчому окрузі.

На позачергових виборах народних депутатів у 2019 році членкинею комісії була чинна заступниця голови Золочівської районної територіальної виборчої комісії Мар’яна Карпій («Слуга народу»). Спершу у комісії у 119 виборчому окрузі жінка представляла Партію зелених України, а згодом – «Відродження».

Секретар Золочівської районної ТВК Марія Стельмах (ВО «Батьківщина») у 2014 році була членкинею комісії від кандидата Зоряна Шкіряка (позачергові вибори Президента України), а у 2010 році – від кандидатки  Юлії Тимошенко (вибори Президента України).

Втретє у керівному складі працюватиме голова Львівської районної ТВК Віктор Децик. На позачергових виборах народних депутатів у 2019 він був секретарем комісії у 118 виборчому окрузі, на місцевих виборах у 2015 році – заступником голови комісії. Також Децик був членом комісій у 2014 році на позачергових виборах Президента України (125 виборчий округ) і у 2019 році на чергових виборах Президента України (118 виборчий округ). На виборах у комісіях Віктор Децик представляв ВО «Батьківщина» і кандидатку  Юлію Тимошенко.

Досвід роботи у комісіях має секретар Львівської районної територіальної виборчої комісії Ірина Радиш («Слуга народу»). У 2019-му Радиш на чергових виборах Президента України була членкинею комісії від кандидата Юрія Бойка у 118 виборчому окрузі. А на позачергових виборах народних депутатів – заступницею голови комісії у тому ж окрузі («Опозиційний блок»). У 2015 році на місцевих виборах Ірина Радиш спершу була включена у комісію, а згодом виключена за поданням «Опозиційного блоку». Жінка також була членкинею комісій на виборах народних депутатів у 2014 та 2012 роках від «Комуністичної партії України» (115 та 116 округах відповідно). У 2010 році Радиш була секретарем комісії на виборах Президента України від кандидата Віктора Януковича у 117 виборчому окрузі. На позачергових виборах народних депутатів у 2007 році та виборах народних депутатів у 2006 роках Ірина Радиш була членкинею комісії від Партії регіонів у 113 виборчому окрузі.

Голова Самбірської районної ТВК Марина Мелько у 2019 році на чергових виборах Президента України була членкинею комісії від кандидата Володимира Петрова, а на позачергових парламентських виборах – секретарем комісії від політичного об’єднання «Єдина родина». Обидва рази жінка працювала у 125 виборчому окрузі. Нині Мелько є головою районної комісії від «Слуги народу».

Заступник Самбірської районної територіальної виборчої комісії Діана Сорока була головою комісії на чергових виборах Президента України минулого року (125 виборчий округ від кандидата Ігоря Смешка). На цьогорічних місцевих виборах Сорока потрапила у комісію за поданням партії «Голос».

Під час другого туру чергових виборів Президента України у 2019 році Юрій Ігнатович був членом комісії у 125 окрузі від кандидата Петра Порошенка. У 2007 році на позачергових виборах народних депутатів – заступником голови окружної виборчої комісії від «Нашої України» у 121 окрузі. У тому ж виборчому окрузі у 2006 році Ігнатович працював на виборах народних депутатів від «Народного союзу «Наша Україна». Нині Юрій Ігнатович є секретарем Самбірської районної ТВК за поданням політичної партії «Солідарність жінок України», з якою уклала угоду парламентська депутатська група «Довіра».

Голова Стрийської районної ТВК Лілія Корінець була членкинею комісії на місцевих виборах у 2015 році. Обидва рази Корінець була у комісіях за поданням  ВО «Батьківщина».

На чергових виборах Президента України у 2019 році в комісії у 125 виборчому окрузі працював Микола Вовчок. Тоді чоловік був представником від Олександра Шевченка. На цьогорічних чергових місцевих виборах Вовчок є секретарем Стрийської районної територіальної виборчої комісії від партії «За майбутнє», яка уклала договір з однойменною парламентською депутатською групою.

Багаторічний досвід на виборах має голова Яворівської районної територіальної виборчої комісії Орест Борис (ВО «Батьківщина»). Щоправда, керівна посада у чоловіка вперше. Раніше Борис був членом комісії на чергових виборах Президента України (2019 рік, 122 округ), місцевих виборах (2015 рік), позачергових виборах Президента України (2014 рік, 124 округ), виборах народних депутатів (2014 та 2012 роки, 122 округ). Лише у 2012 році чоловік працював у комісії від Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона». Усі інші рази від ВО «Батьківщина» або Юлії Тимошенко.

Міські ТВК

Шостою буде виборча кампанія для голови Стрийської міської територіальної виборчої комісії Романа Пасимківа («Слуга народу»). Проте керівну посаду він обіймає вперше. Пасимків був членом комісій на чергових виборах Президента України (2019 рік, 126 округ), позачергових виборах народних депутатів (2019 рік, 126 округ), місцевих виборах (2015 рік), виборах народних депутатів (2014 рік, 126 округ), виборах Президента України (2010 рік, 128 округ). Раніше у комісіях Роман Пасимків представляв кандидата Анатолія Гриценка, «Громадянську позицію» та кандидата Віктора Януковича.

На місцевих виборах у 2015 році членкинею комісії була заступниця голови Стрийської міської Оксана Кухар. Обидва рази Кухар потрапила у комісію від ВО «Батьківщина».

Тричі членом комісії був нинішній секретар Стрийської міської ТВК Михайло Марочканич («Голос»). Усі рази чоловік працював у 126 виборчому окрузі. У 2019 році на чергових виборах Президента України Марочканич представляв кандидатку Юлію Тимошенко, на позачергових виборах народних депутатів – ВО «Батьківщина». Від «Батьківщини» Марочканич був головою комісії під час виборів народних депутатів у 2014 році.

Голова Сокальської міської територіальної виборчої комісії Алла Сеньків («Європейська Солідарність») працюватиме у комісії шостий раз. Жінка була двічі секретарем комісії: на позачергових виборах Президента України у 2014 році (від кандидата Олега Ляшка у 121 окрузі)  та на виборах народних депутатів у 2012 році (від Християнсько-демократичної партії України у 124 окрузі). Членкинею комісій вона була у 2019 році на позачергових виборах народних депутатів у 124 окрузі («Громадянська позиція»), у 2015 році на місцевих виборах («Громадський рух «Народний контроль»), у 2014 році на виборах народних депутатів у 124 окрузі («Наша Україна»).

Заступник голови Сокальської міської ТВК Стефанія Мединська (об’єднання «Самопоміч») у 2019 році була членкинею комісій на чергових виборах Президента України і позачергових виборах народних депутатів. У комісіях жінка представляла кандидата Андрія Садового та Об’єднання «Самопоміч».

Секретар Сокальської міської ТВК Світлана Горбань (ВО «Батьківщина») була членкинею комісій на позачергових виборах народних депутатів (2019 рік, 124 округ, ВО «Батьківщина»), місцевих виборах (2015 рік, «Блок Петра Порошенка «Солідарність»), позачергових виборах народних депутатів (2007 рік,  118 округ, «Наша Україна»), виборах народних депутатів (2006 рік, 118 округ, «Народний Рух України»).

Багаторічний досвід роботи у комісіях має голова Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький («Голос»). На позачергових виборах народних депутатів у 2019 році Сліпецький був заступником голови комісії у 126 виборчому окрузі, а на місцевих виборах у 2015 році – головою комісії. Обидва рази чоловік представляв «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (нині «Європейська Солідарність») .

Під час перших виборів до ОТГ у 2016 році спостерігачі ОПОРИ зафіксували на засіданні дільничної виборчої комісії №460961 (село Пасіки-Зубрицькі Давидівської громади) присутність як спостерігача голови Львівської міської виборчої комісії Ігоря Сліпецького. У цій комісії він був представлений від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Згідно із вимогою законодавства член комісії не може працювати офіційним спостерігачем. У ДВК чоловік був зареєстрований як офіційний спостерігач одного з кандидатів на посаду голови Давидівської громади. Тоді представники ОПОРИ помітили, що Ігор Сліпецький взяв документи із списками виборців і почав їх фотографувати.

У 2014 році на позачергових виборах Президента України Сліпецький був заступником голови комісії у 120 окрузі (від кандидатки Ольги Богомолець). Цього ж року на виборах народних депутатів чоловіка спочатку включила до складу комісії у 126 окрузі, а згодом відкликала «Українська платформа «Собор». Однак на цих виборах Сліпецький продовжив роботу у комісії у 118 окрузі від «України майбутнього».

На виборах народних депутатів у 2012 році він був членом комісії від партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!» (126 округ), на позачергових виборах народних депутатів у 2007 році – від «Нашої України» (113 округ), на виборах народних депутатів у 2006 році – від «Партії промисловців і підприємців України» (113 округ), а у 2002 році – секретарем комісії у 118 окрузі від партії «Яблуко».

 Вчетверте на виборах працюватиме заступник голови Львівської міської територіальної виборчої комісії Роман Лозинський (ВО «Батьківщина»). У 2019 році на чергових виборах Президента України Лозинський був членом комісії від кандидата Андрія Новака (117 округ), на позачергових виборах народних депутатів – від «Радикальної партії Олега Ляшка» (116 округ), а у 2015 році на виборах народних депутатів – від партії «Нова політика» (115 округ). Роман Лозинський ймовірно є родичем голови Львівської обласної ТВК Андрія Лозинського (ВО «Батьківщина»).

Секретар Львівської міської ТВК Марта Стеблецька («Слуга народу») обіймала аналогічну посаду на позачергових виборах народних депутатів у 2019 році (116 округ, «Народний фронт»). У 2014 році на виборах народних депутатів Стеблецьку подала у комісію у 116 окрузі, а згодом відкликала «Ліберальна партія України».

У 2019 (позачергові вибори народних депутатів) та 2014 (вибори народних депутатів) роках членкинею комісій у 123 виборчому окрузі була Галина Якименко. Жінка представляла Радикальну партію Олега Ляшка і Соціалістичну партію України. Нині Якименко є заступникцею голови Бірської міської ТВК (Радикальна партія Олега Ляшка).

Голова Бродівської міської ТВК Віктор Лаврін («Європейська Солідарність») обіймав аналогічну посаду у 2019 році під час другого туру чергових виборів Президента України у 119 виборчому окрузі (від кандидата Петра Порошенка), позачергових виборів народних депутатів у 119 окрузі («Народний Фронт»), на позачергових виборах народних депутатів у 2007 році у 117 виборчому окрузі («Наша Україна»), на виборах народних депутатів у 2006 році у 117 виборчому окрузі («Соціалістична партія України»). Членом комісій Лаврін був на позачергових виборах Президента України у 123 виборчому окрузі (2014 рік, від кандидата Петра Порошенка) та на виборах народних депутатів у 119 виборчому окрузі (2014 рік, «Українська платформа «Собор»).

Серетарем Бродівської міської ТВК є Катерина Карпа (ВО «Батьківщина»). Аналогічну посаду Карпа обіймала у 2019 році на чергових виборах Президента України (119 округ, від кандидата Андрія Новака). Минулоріч жінка також була членкинею комісії під час другого туру чергових виборів Президента України (119 округ, від кандидата Володимира Зеленського) та на позачергових виборах народних депутатів (119 округ, ВО «Батьківщина»). А на місцевих виборах у 2015 році Карпа працювала у комісії від Об’єднання «Самопоміч».

Восьмий раз на виборах працюватиме голова Буської міської ТВК Людмила Фалінська (ВО «Батьківщина»). На чергових Президента України у 2019 році Фалінська була членкинею комісії від кандидата Руслана Ригованова (119 округ), на місцевих виборах у 2015 році – головою комісії від «Радикальної партії Олега Ляшка», на виборах народних депутатів у 2014 році – членкинею від партії «Нова політика» (119 округ), на виборах народних депутатів у 2012 році – членкинею від «Народно-трудового союзу України» (119 округ), на позачергових виборах народних депутатів у 2007 році – членкинею комісії від «Соціалістичної партії України» (115 округ), на виборах народних депутатів у 2006 році – заступником голови від «Соціалістичної партії України» (115 округ), а на чергових виборах у 2002 році – членкинею від Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє» (120 округ).

Заступниця голови Буської міської ТВК Олександра Ільків («Європейська Солідарність») була членкинею комісії на місцевих виборах у 2015 році. Тоді в комісії Ільків представляла «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Голова Дрогобицької міської ТВК Ірина Шмігельська («Європейська Солідарність») у 2019 році була членкинею комісії на чергових виборах Президента України (121 округ від кандидата Андрія Новака), під час другого туру виборів Президента України (121 округ від кандидата Петра Порошенка), у 2014 році на позачергових виборах Президента України (127 округ від кандидата Анатолія Гриценка). Заступником голови комісії Шмігельська була у 2007 році на позачергових виборах народних депутатів (122 округ, «Наша Україна»).

У 121 окрузі на чергових виборах Президента України, другому турі виборів Президента України та на позачергових виборах народних депутатів у 2019 році працювала Ірина Цицик. В комісіях жінка була членкинею від кандидатів Юрія Кармазіна, Володимира Зеленського та партії «Україна майбутнього». На цьогорічних місцевих виборах Ірина Цицик є представницею «Слуги народу», обіймаючи посаду заступника голови Дрогобицької міської ТВК.

Досвід роботи у комісії на місцевих виборах має заступник голови Жидачівської міської ТВК Катерина Михайлишин. У 2015 році жінка представляла ВО «Батьківщина», а цьогоріч Народно-демократичну партію.

Голова Жовківської міської ТВК Людмила Кінаш («За майбутнє») у 2014 році на позачергових виборах Президента Україна була членкинею комісії у 122 виборчому окрузі від кандидата Анатолія Гриценка.

Заступник голови Моршинської міської ТВК Олександра Йосипчук («Голос») була членкинею комісії на позачергових виборах народних депутатів у 2019 рік (126 округ, «Сила людей») і секретарем комісії на місцевих виборах у 2015 році («Народний фронт»).

Втретє у комісії працюватиме заступниця голови Новороздільської міської ТВК Ольга Шалаєва  («Українська партія»). У 2019 році на чергових виборах Президента України та під час другого туру виборів Президента жінка була членкинею комісії у 123 виборчому окрузі від кандидата Володимира Зеленського. Ольга Шалаєва є дружиною чинного депутата Новороздільської міської ради.

Двічі у 2019 році у комісії у 123 виборчому окрузі працювала секретар Перемишлянської міської ТВК Людмила Петришин (ВО «Батьківщина»). На чергових виборах Президента України жінка представляла кандидатку Юлію Тимошенко, а під час позачергових виборів народних депутатів – ВО «Батьківщина». Від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Петришин була членкинею комісії на місцевих виборах у 2015 році.

Голова Пустомитівської міської ТВК Наталія Вібла («Слуга народу») у 2015 році на місцевих виборах була секретарем комісії від партії Об’єднання «Самопоміч».

Голова Радехівської міської ТВК Марія Березюк («За майбутнє») також не вперше працюватиме у комісії. Минулоріч на позачергових виборах народних депутатів Березюк подала у комісію у 119 виборчому окрузі Радикальна партія Олега Ляшка. 7 червня за поданням партії жінка припинила повноваження членкині.

Через п’ять днів (11 червня) Марія Березюк стала головою комісії у 124 виборчому окрузі від ВО «Свобода». Про те, що Березюк є рідною сестрою дружини колишнього Генерального прокурора Олега Махніцького, кандидата у народні депутати (самовисування) у тому ж окрузі, тоді написала ОПОРА. Після оприлюднення цієї інформації Березюк припинила свої повноваження за власною заявою, а ВО «Свобода» відмовилася від свого представника в ОВК. 26 червня Березюк замінила у цій же комісії членкиню від парламентської фракції «Опозиційний блок». А наступного дня (27 червня) Марія Березюк знову очолила ОВК.

Також у 2019 році Березюк була головою комісії від кандидата Олега Ляшка на чергових виборах Президента України і членкинею комісії під час другого туру виборів Президента України від кандидата Володимира Зеленського (119 округ). Головою комісії у 119 окрузі від Християнсько-демократичної партії України жінка була на виборах народних депутатів у 2012 році.

Головою комісії на місцевих виборах у 2015 році, членкинею комісії на позачергових виборах Президента України у 2014 році (126 округ), секретарем комісії на виборах Президента України у 2010 році (126 округ), членкинею на позачергових виборах народних депутатів у 2007 році (120 округ) була секретар Самбірської міської ТВК Галина Скробало. Цьогоріч жінка у комісії за поданням партії «Голос». А на попередніх виборах представляла ВО «Батьківщина», «Блок Юлії Тимошенко» або кандидатку Юлію Тимошенко.

Вдруге посаду заступника голови комісії обійматиме Анна Савка.  На цих місцевих виборах жінка працюватиме у Сколівській міській ТВК. Як цьогоріч, так і на місцевих виборах у 2015-тому,  Савка є представницею ВО «Свобода».

Голова Старосамбірської міської ТВК Роман Бучковський («Голос») минулоріч був членом комісії під час другого туру Президентських виборів у 125 окрузі від кандидата Петра Порошенка. Також Бучковський працював у комісії на виборах у 1998 році (125 округ від Центральної виборчої комісії).

На цьогорічних місцевих виборах Любов Білик є секретарем Трускавецької міської ТВК («Європейська Солідарність»). У 2019 році під час другого туру чергових виборів  Президента України, Білик була членкинею комісії у 121 окрузі від кандидата Петра Порошенка. Минулоріч на позачергових виборах народних депутатів у комісію в 121 окрузі жінку включила, а згодом відкликала за поданням партія «Народний фронт». На місцевих виборах у 2015 році Любов Білик була головою комісії і представляла ВО «Батьківщина».

Секретар Ходорівської міської ТВК Микола Гайда («За майбутнє») був двічі членом комісій у 126 окрузі на виборах народних депутатів у 2014 та 2012 роках. Гайда представляв «Україну майбутнього» та «Єдиний центр».

На місцевих виборах у 2015 році членом комісії від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» був нинішній голова Червоноградської міської територіально виборчої комісії Олег Денисюк («Європейська Солідарність»).

Членкинею комісій у 124 виборчому окрузі на чергових виборах Президента України та другому турі чергових виборів Президента України у 2019 році була Марта Щурко. Жінка представляла у комісіях кандидатів Валентина Наливайченка та Володимира Зеленського. На цьогорічних місцевих виборах Щурко є заступником голови Червоноградської міської ТВК («Слуга народу»).

Голова Яворівської міської ТВК Ольга Лопатчак (Радикальна партія Олега Ляшка) минулоріч на чергових виборах Президента України була членкинею комісії у 122 виборчому окрузі від кандидата Руслана Ригованова.

 

ПІП члена комісії Комісія у який на місцевих виборах працює членКількість разів роботи у комісіях

Суб’єкти висування

Лозинський АндрійЛьвівська обласна ТВК

ВО «Батьківщина»,

кандидатка Юлія Тимошенко, 

«Українська платформа «Собор», 

кандидат Олег Ляшка, 

«Єдина родина»,

кандидат Петро Порошенка,

Радикальна партія Олега Ляшка

Шажко Валерій Львівська обласна ТВК

«Європейська Солідарність»,

«Народний фронт»

Булка МаріяЛьвівська обласна ТВК

«Слуга народу»,

Радикальна партія Олега Ляшка,

кандидат Володимир Зеленський 

Блашкевич ДаріяДрогобицька районна ТВК

2

ВО «Батьківщина»
Сафіяник Андрій Дрогобицька районна ТВК

4

«Європейська Солідарність»,

кандидат Олександр Мороза,

кандидат Петро Порошенко, «Інтернет партія України»

Москаль ОлегЗолочівська районна ТВК

5

«Європейська Солідарність»,

кандидатка Юлія Литвиненко, кандидат Петро Порошенко,

партія Наталії Королевської «Україна – вперед»,

«Українська народна партія»

Карпій Мар’янаЗолочівська районна ТВК

2

«Слуга народу»,

«Партія зелених України»,

 «Відродження»

Стельмах МаріяЗолочівська районна ТВК

3

ВО «Батьківщина»,

кандидат Зорян Шкіряк,

кандидатка  Юлія Тимошенко

Децик ВікторЛьвівська районна ТВК

5

ВО «Батьківщина»,

кандидатка Юлія Тимошенко

Радиш ІринаЛьвівська районна ТВК

9

«Слуга народу»,

кандидат Юрій Бойко,

«Опозиційний блок»,

«Комуністична партія України»,

кандидат Віктор Янукович,

«Партія регіонів»

Мелько Марина Самбірська районна ТВК

3

«Слуга народу»,

кандидат Володимира Петрова, 

«Єдина родина»

Сорока Діана Самбірська районна ТВК

2

«Голос», 

кандидат Ігор Смешко

Ігнатович Юрій Самбірська районна ТВК

4

«Солідарність жінок України»,

кандидат Петро Порошенко, 

«Наша Україна», 

«Народний союз «Наша Україна»

Корінець ЛіліяСтрийська районна ТВК

2

ВО «Батьківщина»
Вовчок МиколаСтрийська районна ТВК

2

«За майбутнє»,

кандидат Олександр Шевченко

Борис ОлегЯворівська районна ТВК

6

ВО «Батьківщина»,

кандидатка Юлія Тимошенко,

Блок «Наша Україна – Народна Самооборона»

Пасимків Роман Стрийська міська ТВК

6

«Слуга народу»,

кандидат Анатолій Гриценко,

«Громадянська позиція», 

кандидат Віктор Янукович

Кухар ОксанаСтрийська міська ТВК

2

ВО «Батьківщина»
Марочканич МихайлоСтрийська міська ТВК

4

«Голос»,

кандидатка Юлія Тимошенко,

ВО «Батьківщина»

Сеньків АллаСокальська міська ТВК

6

«Європейська Солідарність»,

кандидат Олег Ляшко,

Християнсько-демократична партія України»,

«Громадянська позиція»,

Громадський рух «Народний контроль»,

«Наша Україна»

Мединська Стефанія Сокальська міська ТВК

3

Об’єднання «Самопоміч»,

кандидат Андрій Садовий

Горбань СвітланаСокальська міська ТВК

5

ВО «Батьківщина»,

Блок Петра Порошенка «Солідарність»,

«Наша Україна»,

«Народний Рух України»

Сліпецький ІгорЛьвівська міська ТВК

10

«Голос»,

Блок Петра Порошенка «Солідарність»,

кандидатка Ольга Богомолець,

«Українська платформа «Собор»,

«Україна майбутнього»,

партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!»,

«Наша Україна»,

«Партія промисловців і підприємців України»,

партія «Яблуко»

Лозинський РоманЛьвівська міська ТВК

4

ВО «Батьківщина»,

кандидат Андрій Новак,

Радикальна партія Олега Ляшка,

«Нова політика»

Стеблецька Марта Львівська міська ТВК

3

«Слуга народу»,

«Народний фронт»,

«Ліберальна партія України»

Якименко ГалинаБібрська міська ТВК

3

Радикальна партія Олега Ляшка,

«Соціалістична партія України»

Лаврін ВікторБродівська міська ТВК

7

«Європейська Солідарність»,

кандидат Петро Порошенко,

«Народний Фронт»,

«Наша Україна»,

«Соціалістична партія України»,

«Українська платформа «Собор»

Карпа КатеринаБродівська міська ТВК

5

ВО «Батьківщина»,

кандидат Андрій Новак,

кандидат Володимир Зеленський,

Об’єднання «Самопоміч»

Ільків ОлександрБуська міська ТВК

2

«Європейська Солідарність»,

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Шмігельська ІринаДрогобицька міська ТВК

5

«Європейська Солідарність»,

кандидат Андрій Новак,

кандидат  Петро Порошенко,

кандидат Анатолій Гриценко,

«Наша Україна»

Цицик ІринаДрогобицька міська ТВК

4

«Слуга народу»,

кандидат Юрій Кармазін,

кандидат Володимир Зеленський,

«Україна майбутнього»

Михайлишин КатеринаЖидачівська міська ТВК

2

«Народно-демократична партія»,

ВО «Батьківщина»

Кінаш ЛюдмилаЖовківська міська ТВК

2

«За майбутнє»,

кандидат Анатолій Гриценко

Йосипчук Олександра Моршинська міська ТВК

3

«Голос»,

«Сила людей»,

«Народний фронт»

Шалаєва ОльгаНовороздільська міська ТВК

3

«Українська партія»,

кандидат Володимир Зеленський

Петришин ЛюдмилаПеремишлянська міська ТВК

4

ВО «Батьківщина»,

кандидатка Юлія Тимошенко, 

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Вібла НаталіяПустомитівська міська ТВК

2

«Слуга народу»,

Об’єднання «Самопоміч»

Березюк МаріяРадехівська міська ТВК

6

«За майбутнє»,

Радикальна партія Олега Ляшка,

ВО «Свобода»,

«Опозиційний блок»,

кандидат Олег Ляшко,

кандидат Володимир Зеленський,

«Християнсько-демократична партія України»

Скробало ГалинаСамбірська міська ТВК

5

«Голос»,

кандидатка Юлія Тимошенко,

ВО «Батьківщина»,

«Блок Юлії Тимошенко»

Савка АннаСколівська міська ТВК

2

ВО «Свобода»
Бучковський РоманСтаросамбірська міська ТВК

3

«Голос»,

кандидат Петро Порошенко,

Центральна виборча комісія

Білик ЛюбовТрускавецька міська ТВК

4

«Європейська Солідарність»,

кандидат Петро Порошенко,

«Народний фронт»,

ВО «Батьківщина»

Гайда МиколаХодорівська міська ТВК

3

«За майбутнє»,

«Україна майбутнього»,

 «Єдиний центр»

Денисюк ОлегЧервоноградська міська ТВК

2

«Європейська Солідарність»,

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Щурко МартаЧервоноградська міська ТВК

3

«Слуга народу»,

кандидат Валентин Наливайченко,

кандидат Володимир Зеленський

Лопатчак Ольга Яворівська міська ТВК

2

Радикальна партія Олега Ляшка,

кандидат Руслан Ригованов

За коментарями звертайтеся:

 

Тарас Радь, координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області  

тел.: +38 098 765 86 22

e-mail: lviv@opora.org.ua

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)